HockeyAllsvenskan Spelschema 23/24 - Alla matcher & resultat

Här hittar du komplett HockeyAllsvenskan spelschema för säsongen 2023-2024 inklusive resultat ifrån varje spelad match. I det kompletta spelschemat hittar du alla datum för matcherna och även resultat ifrån matcherna när de är spelade. HockeyAllsvenskan säsongen innehåller totalt 52 matcher där alla lag möter varandra 4 gånger innan säsongen är över.

Månadens bonus
Ny odds bonus för HockeyAllsvenskan
120 kr Gratisspel
Hämta bonusen

18+. Gäller nya spelare vid första insättningen. Min. insättning 100 kr. Gratisspelet är giltigt i 60 dagar. Min. 1,80 odds. Erbjudandet gäller fr.o.m. 2024.01.17. Regler & villkor gäller. stodlinjen.se - spelpaus.se. Spela ansvarsfullt.

2023-09-22

Brynäs IF 5-2 AIK
2-0, 2-1, 1-1
Mora IK 5-3 Södertälje SK
1-0, 2-2, 2-1
BIK Karlskoga 2-4 Östersunds IK
1-1, 0-1, 1-2
Västerås IK 4-1 Almtuna IS
0-0, 2-0, 2-1
Nybro Vikings IF 4-1 Tingsryds AIF
0-0, 4-1, 0-0
Västerviks IK 1-3 Kalmar HC
0-1, 0-1, 1-1
Djurgårdens IF 5-3 IF Björklöven
1-0, 1-1, 3-2

2023-09-26

Östersunds IK 1-7 Södertälje SK
1-4, 0-1, 0-2

2023-09-27

Mora IK 1-3 Nybro Vikings IF
1-1, 0-0, 0-2
BIK Karlskoga 2-4 Tingsryds AIF
0-1, 0-2, 2-1
Västerås IK 4-5 OT Brynäs IF
0-3, 2-1, 2-0, 0-1
AIK 1-4 IF Björklöven
0-2, 0-0, 1-2
Västerviks IK 2-3 OT Djurgårdens IF
1-0, 0-0, 1-2, 0-1
Kalmar HC 5-4 OT Almtuna IS
1-0, 2-1, 1-3, 1-0

2023-09-29

IF Björklöven 6-1 Västerviks IK
5-0, 0-0, 1-1
Brynäs IF 7-1 Mora IK
3-0, 1-1, 3-0
Almtuna IS 4-2 BIK Karlskoga
0-0, 1-2, 3-0
Södertälje SK 3-4 SO Västerås IK
1-0, 0-1, 2-2, 0-0, 0-1
Tingsryds AIF 2-3 OT Djurgårdens IF
0-0, 1-1, 1-1, 0-1
Nybro Vikings IF 4-2 Östersunds IK
1-0, 2-0, 1-2

2023-09-30

AIK 6-3 Kalmar HC
1-0, 5-1, 0-2

2023-10-01

IF Björklöven 6-0 Västerviks IK
0-0, 4-0, 2-0
Nybro Vikings IF 5-2 Östersunds IK
3-1, 1-0, 1-1

2023-10-03

Västerviks IK 5-3 Östersunds IK
1-1, 2-1, 2-1

2023-10-04

Västerås IK 2-5 IF Björklöven
1-1, 1-1, 0-3
Almtuna IS 4-1 Södertälje SK
2-0, 0-0, 2-1
Djurgårdens IF 0-4 Mora IK
0-1, 0-0, 0-3
Nybro Vikings IF 0-6 AIK
0-1, 0-3, 0-2
Kalmar HC 3-2 BIK Karlskoga
0-2, 2-0, 1-0

2023-10-06

IF Björklöven 2-5 Almtuna IS
0-1, 1-2, 1-2
Östersunds IK 4-1 Djurgårdens IF
1-0, 1-0, 2-1
Mora IK 5-0 Västerås IK
1-0, 3-0, 1-0
BIK Karlskoga 1-2 Nybro Vikings IF
0-0, 1-2, 0-0
Södertälje SK 4-5 OT Kalmar HC
0-2, 3-2, 1-0, 0-1
AIK 3-4 OT Tingsryds AIF
1-1, 1-1, 1-1, 0-1

2023-10-07

Brynäs IF 5-4 OT Västerviks IK
2-0, 2-3, 0-1, 1-0

2023-10-08

Södertälje SK 5-0 Nybro Vikings IF
1-0, 1-0, 3-0

2023-10-11

Brynäs IF 6-2 BIK Karlskoga
2-0, 2-1, 2-1
Almtuna IS 1-2 AIK
1-0, 0-2, 0-0
Djurgårdens IF 0-2 Västerås IK
0-2, 0-0, 0-0
Västerviks IK 2-5 Mora IK
0-3, 1-1, 1-1
Tingsryds AIF 4-3 OT IF Björklöven
1-0, 2-1, 0-2, 1-0
Kalmar HC 2-3 Östersunds IK
0-0, 2-1, 0-2

2023-10-13

Mora IK 2-1 SO Almtuna IS
0-0, 1-0, 0-1, 0-0, 1-0
BIK Karlskoga 2-0 Västerviks IK
0-0, 2-0, 0-0
Västerås IK 8-3 AIK
3-3, 3-0, 2-0
Nybro Vikings IF 4-1 Brynäs IF
0-0, 2-1, 2-0
Tingsryds AIF 0-3 Östersunds IK
0-0, 0-2, 0-1
Kalmar HC 3-9 IF Björklöven
1-3, 2-1, 0-5

2023-10-14

Djurgårdens IF 4-3 Södertälje SK
0-1, 1-2, 3-0

2023-10-15

Tingsryds AIF 4-6 Brynäs IF
2-3, 1-2, 1-1

2023-10-18

IF Björklöven 5-0 Nybro Vikings IF
2-0, 1-0, 2-0
Brynäs IF 7-4 Djurgårdens IF
2-2, 0-2, 5-0
Östersunds IK 3-4 Almtuna IS
0-0, 1-1, 2-3
Mora IK 2-1 SO Kalmar HC
0-0, 1-0, 0-1, 0-0, 1-0
Västerås IK 5-1 Västerviks IK
2-0, 2-0, 1-1
Södertälje SK 5-0 Tingsryds AIF
0-0, 0-0, 5-0
AIK 3-4 SO BIK Karlskoga
1-0, 2-2, 0-1, 0-0, 0-1

2023-10-20

Östersunds IK 0-2 Brynäs IF
0-0, 0-2, 0-0
BIK Karlskoga 2-3 SO IF Björklöven
1-0, 1-2, 0-0, 0-0, 0-1
Almtuna IS 7-3 Nybro Vikings IF
3-2, 3-0, 1-1
AIK 3-2 Mora IK
0-2, 2-0, 1-0
Västerviks IK 3-2 Södertälje SK
2-0, 0-1, 1-1
Västerås IK 5-4 Tingsryds AIF
1-0, 2-2, 2-2

2023-10-21

Kalmar HC 6-3 Djurgårdens IF
1-1, 4-1, 1-1

2023-10-22

Tingsryds AIF 1-3 Mora IK
0-0, 0-2, 1-1

2023-10-23

Tingsryds AIF 2-0 Mora IK
1-0, 0-0, 1-0

2023-10-25

IF Björklöven 4-3 Östersunds IK
4-0, 0-3, 0-0
BIK Karlskoga 1-3 Södertälje SK
1-2, 0-1, 0-0
Almtuna IS 1-2 OT Västerviks IK
0-0, 0-1, 1-0, 0-1
Djurgårdens IF 3-1 AIK
2-0, 0-1, 1-0
Nybro Vikings IF 4-3 Västerås IK
2-1, 1-0, 1-2
Kalmar HC 2-5 Brynäs IF
1-1, 1-3, 0-1

2023-10-27

Södertälje SK 3-4 SO AIK
1-0, 1-1, 1-2, 0-0, 0-1
Västerås IK 2-5 BIK Karlskoga
1-3, 0-0, 1-2
Almtuna IS 4-3 Djurgårdens IF
1-1, 2-1, 1-1
Västerviks IK 3-1 Nybro Vikings IF
0-0, 2-0, 1-1
Tingsryds AIF 4-3 OT Kalmar HC
0-1, 2-2, 1-0, 1-0
Brynäs IF 0-2 IF Björklöven
0-0, 0-0, 0-2

2023-10-28

Östersunds IK 3-0 Mora IK
0-0, 1-0, 2-0

2023-11-01

IF Björklöven 0-3 Mora IK
0-0, 0-1, 0-2
BIK Karlskoga 3-4 OT Djurgårdens IF
1-1, 1-0, 1-2, 0-1
Västerås IK 3-1 Östersunds IK
1-1, 1-0, 1-0
Södertälje SK 1-4 Brynäs IF
1-2, 0-0, 0-2
AIK 9-1 Västerviks IK
3-0, 6-1, 0-0
Nybro Vikings IF 1-3 Kalmar HC
0-2, 1-0, 0-1
Almtuna IS 1-4 Tingsryds AIF
0-1, 1-2, 0-1

2023-11-03

IF Björklöven 5-3 Södertälje SK
2-1, 2-0, 1-2
Östersunds IK 2-5 AIK
0-1, 2-1, 0-3
Mora IK 2-4 BIK Karlskoga
2-0, 0-2, 0-2
Almtuna IS 1-3 Brynäs IF
0-1, 1-0, 0-2
Djurgårdens IF 0-2 Nybro Vikings IF
0-0, 0-0, 0-2
Västerviks IK 2-3 Tingsryds AIF
1-2, 0-1, 1-0
Kalmar HC 4-3 OT Västerås IK
3-0, 0-2, 0-1, 1-0

2023-11-04

Mora IK 6-2 Brynäs IF
3-2, 0-0, 3-0

2023-11-05

AIK 4-0 Västerås IK
1-0, 1-0, 2-0
Tingsryds AIF 2-3 SO BIK Karlskoga
1-0, 1-1, 0-1, 0-0, 0-1
Kalmar HC 4-3 OT Västerviks IK
1-3, 2-0, 0-0, 1-0
Södertälje SK 3-0 Östersunds IK
1-0, 0-0, 2-0
Nybro Vikings IF 3-4 SO IF Björklöven
2-2, 0-1, 1-0, 0-0, 0-1

2023-11-07

Västerviks IK 5-0 IF Björklöven
3-0, 0-0, 2-0
Djurgårdens IF 5-2 Tingsryds AIF
1-2, 3-0, 1-0

2023-11-08

AIK 3-0 Almtuna IS
0-0, 1-0, 2-0

2023-11-11

BIK Karlskoga 4-2 Västerås IK
1-1, 0-1, 3-0

2023-11-15

IF Björklöven 2-1 OT Djurgårdens IF
1-0, 0-0, 0-1, 1-0
Brynäs IF 0-2 Tingsryds AIF
0-0, 0-1, 0-1
Östersunds IK 2-3 OT Nybro Vikings IF
1-0, 1-0, 0-2, 0-1
BIK Karlskoga 2-4 Mora IK
0-1, 1-0, 1-3
Västerås IK 5-1 Kalmar HC
3-0, 1-0, 1-1
Södertälje SK 4-1 Västerviks IK
2-0, 2-1, 0-0

2023-11-17

Mora IK 1-2 OT IF Björklöven
1-0, 0-0, 0-1, 0-1
Almtuna IS 0-3 Västerås IK
0-1, 0-1, 0-1
Nybro Vikings IF 3-4 OT BIK Karlskoga
1-1, 2-1, 0-1, 0-1
Västerviks IK 2-5 Brynäs IF
1-1, 0-3, 1-1
Tingsryds AIF 3-4 OT Södertälje SK
0-1, 3-1, 0-1, 0-1
Kalmar HC 1-0 AIK
0-0, 0-0, 1-0

2023-11-18

Tingsryds AIF 1-3 Södertälje SK
0-1, 0-0, 1-2
BIK Karlskoga 5-4 IF Björklöven
1-0, 2-4, 2-0

2023-11-21

Östersunds IK 2-3 OT Västerviks IK
1-0, 0-2, 1-0, 0-1

2023-11-22

IF Björklöven 4-0 AIK
0-0, 0-0, 4-0
Brynäs IF 0-2 Södertälje SK
0-0, 0-1, 0-1
Västerås IK 2-3 Mora IK
2-2, 0-1, 0-0
Almtuna IS 4-1 Kalmar HC
3-0, 0-0, 1-1
Djurgårdens IF 3-2 BIK Karlskoga
1-0, 1-1, 1-1
Tingsryds AIF 2-4 Nybro Vikings IF
0-2, 1-0, 1-2

2023-11-24

Södertälje SK 1-3 Djurgårdens IF
0-0, 0-1, 1-2
IF Björklöven 1-4 Västerås IK
0-2, 0-0, 1-2
Mora IK 2-3 OT Östersunds IK
0-1, 0-0, 2-1, 0-1
BIK Karlskoga 2-4 Almtuna IS
0-1, 1-1, 1-2
Nybro Vikings IF 2-1 OT Västerviks IK
1-1, 0-0, 0-0, 1-0
Kalmar HC 3-2 OT Tingsryds AIF
2-1, 0-1, 0-0, 1-0
AIK 5-4 OT Brynäs IF
3-1, 0-1, 1-2, 1-0

2023-11-26

Brynäs IF 4-1 Nybro Vikings IF
1-1, 1-0, 2-0
Västerås IK 3-6 Södertälje SK
1-2, 1-1, 1-3
Östersunds IK 1-2 BIK Karlskoga
1-0, 0-1, 0-1
Almtuna IS 0-6 Mora IK
0-0, 0-2, 0-4

2023-11-27

Tingsryds AIF 2-3 OT AIK
1-2, 1-0, 0-0, 0-1
Djurgårdens IF 3-2 Kalmar HC
0-0, 0-1, 3-1

2023-11-29

IF Björklöven 4-5 Brynäs IF
3-2, 1-1, 0-2
Östersunds IK 3-4 Västerås IK
1-1, 0-3, 2-0
Mora IK 4-5 OT AIK
0-2, 2-2, 2-0, 0-1
BIK Karlskoga 1-4 Kalmar HC
0-2, 0-1, 1-1
Nybro Vikings IF 3-4 Södertälje SK
0-1, 1-2, 2-1
Västerviks IK 3-5 Almtuna IS
0-1, 2-2, 1-2

2023-12-01

Brynäs IF 3-2 OT Östersunds IK
1-1, 0-1, 1-0, 1-0
Västerås IK 3-7 Djurgårdens IF
2-2, 1-2, 0-3
Almtuna IS 6-5 OT IF Björklöven
2-0, 2-3, 1-2, 1-0
AIK 3-4 OT Nybro Vikings IF
0-3, 1-0, 2-0, 0-1
Tingsryds AIF 3-0 Västerviks IK
0-0, 2-0, 1-0
Kalmar HC 3-5 Mora IK
2-2, 0-2, 1-1

2023-12-02

Södertälje SK 6-2 BIK Karlskoga
1-1, 3-0, 2-1

2023-12-04

Djurgårdens IF 5-3 Almtuna IS
1-1, 2-1, 2-1

2023-12-06

IF Björklöven 4-3 OT Kalmar HC
0-2, 3-0, 0-1, 1-0
Brynäs IF 3-4 SO Västerås IK
2-0, 1-1, 0-2, 0-0, 0-1
Östersunds IK 3-4 Tingsryds AIF
1-1, 1-1, 1-2
Mora IK 2-1 OT Djurgårdens IF
0-0, 1-1, 0-0, 1-0
AIK 3-6 Södertälje SK
0-2, 1-1, 2-3
Nybro Vikings IF 1-2 OT Almtuna IS
0-0, 0-0, 1-1, 0-1
Västerviks IK 5-6 OT BIK Karlskoga
2-3, 2-2, 1-0, 0-1

2023-12-08

IF Björklöven 2-3 Tingsryds AIF
0-0, 1-1, 1-2
Östersunds IK 1-4 Kalmar HC
0-1, 1-2, 0-1
BIK Karlskoga 1-3 Brynäs IF
0-1, 0-0, 1-2
Västerås IK 4-6 Nybro Vikings IF
0-2, 3-3, 1-1
Almtuna IS 2-3 AIK
0-1, 0-0, 2-2
Djurgårdens IF 5-3 Västerviks IK
2-2, 2-0, 1-1
Södertälje SK 5-3 Mora IK
2-0, 1-1, 2-2

2023-12-13

BIK Karlskoga 3-4 AIK
0-2, 3-2, 0-0
Almtuna IS 2-1 Östersunds IK
0-0, 0-1, 2-0
Djurgårdens IF 3-2 Brynäs IF
0-0, 2-1, 1-1
Södertälje SK 2-3 IF Björklöven
0-2, 0-1, 2-0
Västerviks IK 4-5 OT Västerås IK
1-2, 2-2, 1-0, 0-1
Kalmar HC 5-3 Nybro Vikings IF
2-2, 1-1, 2-0

2023-12-15

IF Björklöven 1-2 BIK Karlskoga
0-0, 0-1, 1-1
Brynäs IF 6-1 Almtuna IS
3-0, 3-0, 0-1
Mora IK 4-1 Västerviks IK
2-0, 1-0, 1-1
Tingsryds AIF 3-4 SO Västerås IK
2-1, 0-1, 1-1, 0-0, 0-1
AIK 5-4 OT Östersunds IK
2-2, 1-1, 1-1, 1-0
Nybro Vikings IF 1-4 Djurgårdens IF
1-0, 0-2, 0-2
Kalmar HC 2-3 Södertälje SK
0-0, 2-1, 0-2

2023-12-17

Södertälje SK 5-0 Almtuna IS
0-0, 4-0, 1-0
AIK 2-0 Mora IK
0-0, 0-0, 2-0
Västerviks IK 4-2 Djurgårdens IF
2-0, 1-0, 1-2
Nybro Vikings IF 5-1 Tingsryds AIF
1-0, 1-0, 3-1

2023-12-18

Brynäs IF 5-3 Kalmar HC
2-1, 1-1, 2-1
Östersunds IK 3-7 IF Björklöven
1-3, 0-1, 2-3

2023-12-20

Östersunds IK 2-3 AIK
1-1, 0-1, 1-1
BIK Karlskoga 4-2 Nybro Vikings IF
1-1, 2-0, 1-1
Västerås IK 3-2 Mora IK
1-0, 1-1, 1-1
Almtuna IS 1-3 Brynäs IF
0-2, 0-0, 1-1
Djurgårdens IF 5-1 Kalmar HC
1-0, 2-0, 2-1

2023-12-27

Brynäs IF 10-2 Östersunds IK
3-1, 2-0, 5-1
Mora IK 3-2 OT IF Björklöven
1-1, 1-1, 0-0, 1-0
Södertälje SK 4-1 BIK Karlskoga
1-0, 1-0, 2-1
AIK 3-1 Djurgårdens IF
1-0, 2-1, 0-0
Nybro Vikings IF 6-2 Västerviks IK
1-0, 1-0, 4-2
Kalmar HC 2-4 Västerås IK
1-2, 1-2, 0-0

2023-12-29

IF Björklöven 2-3 Nybro Vikings IF
0-0, 1-2, 1-1
Östersunds IK 3-0 Mora IK
0-0, 1-0, 2-0
BIK Karlskoga 5-2 Kalmar HC
2-1, 2-1, 1-0
Västerås IK 3-1 AIK
2-0, 0-1, 1-0
Djurgårdens IF 7-3 Södertälje SK
3-1, 2-1, 2-1
Västerviks IK 3-1 Brynäs IF
2-0, 1-0, 0-1
Tingsryds AIF 1-2 Almtuna IS
0-1, 0-0, 1-1

2023-12-30

Tingsryds AIF 2-3 SO Almtuna IS
0-1, 2-0, 0-1, 0-0, 0-1

2024-01-03

Djurgårdens IF 4-3 Östersunds IK
0-0, 3-0, 1-3

2024-01-05

Brynäs IF 4-2 Mora IK
1-1, 2-1, 1-0
Almtuna IS 3-2 OT Västerås IK
1-0, 0-2, 1-0, 1-0
Södertälje SK 2-0 Östersunds IK
1-0, 1-0, 0-0
AIK 0-3 IF Björklöven
0-1, 0-2, 0-0
Nybro Vikings IF 0-3 Djurgårdens IF
0-0, 0-1, 0-2
Västerviks IK 1-4 Kalmar HC
1-2, 0-1, 0-1
Tingsryds AIF 1-2 BIK Karlskoga
0-0, 0-1, 1-1

2024-01-06

Västerås IK 1-3 IF Björklöven
0-3, 0-0, 1-0

2024-01-07

Djurgårdens IF 4-1 Västerviks IK
3-0, 0-1, 1-0

2024-01-10

Mora IK 5-4 OT Djurgårdens IF
2-1, 1-3, 1-0, 1-0
BIK Karlskoga 2-0 Västerviks IK
0-0, 0-0, 2-0
Almtuna IS 2-0 Östersunds IK
0-0, 1-0, 1-0
Södertälje SK 8-3 Nybro Vikings IF
2-0, 3-2, 3-1
AIK 3-2 OT Tingsryds AIF
1-1, 1-0, 0-1, 1-0
Kalmar HC 0-6 Brynäs IF
0-1, 0-4, 0-1

2024-01-12

IF Björklöven 1-2 OT BIK Karlskoga
0-0, 0-0, 1-1, 0-1
Brynäs IF 5-3 AIK
3-1, 0-2, 2-0
Östersunds IK 6-2 Västerås IK
3-0, 2-0, 1-2
Nybro Vikings IF 5-2 Mora IK
3-0, 0-0, 2-2
Västerviks IK 2-3 Södertälje SK
0-0, 0-1, 2-2
Tingsryds AIF 1-4 Kalmar HC
0-0, 1-1, 0-3

2024-01-13

Djurgårdens IF 3-2 SO Almtuna IS
1-0, 0-1, 1-1, 0-0, 1-0

2024-01-14

Mora IK 3-1 Västerviks IK
0-0, 1-0, 2-1

2024-01-15

Nybro Vikings IF 4-2 IF Björklöven
2-0, 0-1, 2-1

2024-01-17

Brynäs IF 1-2 Västerås IK
1-1, 0-1, 0-0
Mora IK 4-1 Almtuna IS
2-1, 0-0, 2-0
BIK Karlskoga 5-3 Djurgårdens IF
2-0, 1-1, 2-2
AIK 6-3 Södertälje SK
3-0, 1-2, 2-1
Västerviks IK 1-4 Tingsryds AIF
1-2, 0-0, 0-2
Kalmar HC 5-6 OT IF Björklöven
0-0, 3-2, 2-3, 0-1

2024-01-19

Almtuna IS 3-4 BIK Karlskoga
2-1, 1-1, 0-2
Mora IK 4-3 Nybro Vikings IF
1-0, 2-2, 1-1
Västerås IK 3-5 Västerviks IK
1-0, 1-3, 1-2
Södertälje SK 3-5 Brynäs IF
2-2, 0-1, 1-2
Tingsryds AIF 2-5 IF Björklöven
0-1, 1-1, 1-3
Kalmar HC 4-1 Östersunds IK
0-1, 2-0, 2-0

2024-01-20

Västerviks IK 0-2 Östersunds IK
0-1, 0-0, 0-1

2024-01-21

Djurgårdens IF 0-3 AIK
0-1, 0-1, 0-1
Brynäs IF 4-1 Nybro Vikings IF
1-0, 1-0, 2-1

2024-01-24

IF Björklöven 4-6 Djurgårdens IF
2-3, 0-2, 2-1
Östersunds IK 3-4 OT BIK Karlskoga
1-1, 1-2, 1-0, 0-1
Västerås IK 1-3 Tingsryds AIF
0-0, 0-0, 1-3
Södertälje SK 4-2 Almtuna IS
1-0, 0-2, 3-0
AIK 1-4 Kalmar HC
0-2, 0-0, 1-2
Västerviks IK 1-4 Mora IK
0-1, 0-2, 1-1

2024-01-26

Djurgårdens IF 3-0 Brynäs IF
0-0, 0-0, 3-0
Östersunds IK 4-0 Tingsryds AIF
0-0, 2-0, 2-0
Mora IK 5-1 Kalmar HC
1-0, 3-1, 1-0
BIK Karlskoga 3-2 Västerås IK
0-0, 1-1, 2-1
Almtuna IS 3-1 Västerviks IK
0-0, 1-1, 2-0
Nybro Vikings IF 1-0 OT AIK
0-0, 0-0, 0-0, 1-0
IF Björklöven 1-0 Södertälje SK
0-0, 1-0, 0-0

2024-01-28

Västerås IK 6-3 Nybro Vikings IF
2-2, 2-0, 2-1
AIK 3-0 BIK Karlskoga
1-0, 1-0, 1-0
Tingsryds AIF 4-1 Djurgårdens IF
3-0, 0-1, 1-0
Brynäs IF 4-5 OT IF Björklöven
2-2, 2-2, 0-0, 0-1
Södertälje SK 2-5 Mora IK
0-1, 1-1, 1-3
Almtuna IS 5-4 OT Kalmar HC
0-1, 2-0, 2-3, 1-0

2024-01-31

IF Björklöven 1-4 Östersunds IK
0-1, 1-1, 0-2
BIK Karlskoga 1-2 Brynäs IF
0-0, 0-2, 1-0
Djurgårdens IF 3-2 Västerås IK
1-1, 2-0, 0-1
Södertälje SK 4-2 Kalmar HC
0-2, 4-0, 0-0
Nybro Vikings IF 4-3 Almtuna IS
2-1, 1-0, 1-2
Västerviks IK 2-4 AIK
1-0, 0-3, 1-1

2024-02-02

Brynäs IF 4-3 OT Tingsryds AIF
2-0, 1-1, 0-2, 1-0
Östersunds IK 3-2 OT Djurgårdens IF
2-0, 0-1, 0-1, 1-0
Mora IK 4-3 OT BIK Karlskoga
1-0, 1-3, 1-0, 1-0
Västerås IK 3-4 Södertälje SK
1-0, 2-4, 0-0
Almtuna IS 4-3 SO IF Björklöven
1-1, 1-1, 1-1, 0-0, 1-0
AIK 5-1 Västerviks IK
1-0, 1-0, 3-1
Kalmar HC 6-5 Nybro Vikings IF
3-3, 2-1, 1-1

2024-02-03

Södertälje SK 5-3 Västerås IK
1-2, 2-1, 2-0

2024-02-04

Mora IK 2-3 AIK
0-0, 0-1, 2-2
Djurgårdens IF 3-2 Tingsryds AIF
1-0, 0-1, 2-1
Kalmar HC 3-2 BIK Karlskoga
1-0, 2-0, 0-2
Östersunds IK 1-2 Almtuna IS
0-0, 0-1, 1-1

2024-02-05

IF Björklöven 5-1 Brynäs IF
2-0, 1-0, 2-1
Västerviks IK 4-3 Nybro Vikings IF
2-0, 1-1, 1-2

2024-02-07

IF Björklöven 4-3 OT Almtuna IS
2-0, 1-2, 0-1, 1-0
Brynäs IF 4-3 SO Djurgårdens IF
1-2, 1-0, 1-1, 0-0, 1-0
BIK Karlskoga 2-3 OT Södertälje SK
0-0, 1-1, 1-1, 0-1
Västerås IK 2-4 Kalmar HC
0-1, 1-2, 1-1
AIK 4-1 Östersunds IK
1-0, 1-1, 2-0
Nybro Vikings IF 6-1 Mora IK
2-0, 0-0, 4-1
Tingsryds AIF 4-3 Västerviks IK
0-0, 2-1, 2-2

2024-02-09

Almtuna IS 2-1 Nybro Vikings IF
0-0, 0-1, 2-0
Östersunds IK 2-1 OT IF Björklöven
1-0, 0-0, 0-1, 1-0
Mora IK 5-2 Brynäs IF
2-1, 1-1, 2-0
Djurgårdens IF 3-2 OT BIK Karlskoga
1-1, 1-0, 0-1, 1-0
Södertälje SK 4-2 AIK
1-1, 1-1, 2-0
Västerviks IK 4-1 Västerås IK
2-1, 1-0, 1-0
Kalmar HC 2-3 Tingsryds AIF
1-2, 0-0, 1-1

2024-02-10

Brynäs IF 4-2 Almtuna IS
2-1, 0-1, 2-0
Mora IK 3-2 OT Östersunds IK
0-1, 1-1, 1-0, 1-0
Nybro Vikings IF 3-2 OT Västerås IK
1-0, 1-0, 0-2, 1-0

2024-02-11

Tingsryds AIF 3-4 OT AIK
0-2, 0-0, 3-1, 0-1
Kalmar HC 3-1 Södertälje SK
2-0, 0-0, 1-1

2024-02-14

IF Björklöven 1-4 Tingsryds AIF
1-0, 0-2, 0-2
Brynäs IF 2-0 Södertälje SK
0-0, 0-0, 2-0
Östersunds IK 1-2 Kalmar HC
1-1, 0-1, 0-0
Västerås IK 4-6 BIK Karlskoga
1-3, 1-2, 2-1
Almtuna IS 2-1 Mora IK
0-1, 0-0, 2-0
Djurgårdens IF 3-1 Nybro Vikings IF
1-0, 0-0, 2-1
Västerviks IK 0-3 AIK
0-1, 0-2, 0-0

2024-02-16

IF Björklöven 4-2 Kalmar HC
0-1, 3-0, 1-1
Mora IK 2-1 Tingsryds AIF
2-0, 0-1, 0-0
BIK Karlskoga 10-0 Almtuna IS
5-0, 2-0, 3-0
Västerås IK 2-4 Östersunds IK
0-1, 1-2, 1-1
Södertälje SK 7-2 Västerviks IK
3-0, 3-1, 1-1
AIK 3-0 Djurgårdens IF
0-0, 3-0, 0-0
Nybro Vikings IF 2-5 Brynäs IF
2-2, 0-2, 0-1

2024-02-17

Mora IK 5-3 Tingsryds AIF
2-1, 1-0, 2-2

2024-02-20

Tingsryds AIF 1-4 Västerås IK
0-1, 1-2, 0-1

2024-02-21

Östersunds IK 4-6 Brynäs IF
2-2, 1-1, 1-3
BIK Karlskoga 5-2 AIK
3-1, 2-1, 0-0
Almtuna IS 2-1 OT Södertälje SK
0-0, 0-1, 1-0, 1-0
Djurgårdens IF 4-5 SO Mora IK
1-1, 1-1, 2-2, 0-0, 0-1
Kalmar HC 3-2 OT Västerviks IK
1-1, 1-1, 0-0, 1-0

2024-02-23

IF Björklöven 6-4 Västerås IK
1-1, 3-1, 2-2
Brynäs IF 6-3 BIK Karlskoga
2-0, 1-2, 3-1
AIK 5-6 OT Nybro Vikings IF
2-2, 2-2, 1-1, 0-1
Västerviks IK 2-3 Almtuna IS
1-0, 1-3, 0-0
Tingsryds AIF 2-3 OT Östersunds IK
0-0, 1-1, 1-1, 0-1
Kalmar HC 4-1 Mora IK
0-0, 2-1, 2-0
Södertälje SK 2-1 Djurgårdens IF
0-0, 1-1, 1-0

2024-02-24

BIK Karlskoga 4-2 Östersunds IK
1-0, 1-1, 2-1

2024-02-25

Almtuna IS 1-2 OT Tingsryds AIF
0-0, 0-1, 1-0, 0-1
AIK 2-4 Brynäs IF
1-0, 1-2, 0-2
Nybro Vikings IF 5-1 Kalmar HC
3-0, 1-1, 1-0

2024-02-26

Södertälje SK 3-0 IF Björklöven
1-0, 0-0, 2-0

2024-02-28

Östersunds IK 3-4 Nybro Vikings IF
0-1, 1-1, 2-2
Mora IK 2-0 Södertälje SK
0-0, 1-0, 1-0
Västerås IK 5-3 Almtuna IS
1-1, 1-2, 3-0
Djurgårdens IF 2-1 IF Björklöven
1-0, 1-0, 0-1
Västerviks IK 3-5 BIK Karlskoga
0-1, 0-1, 3-3
Tingsryds AIF 2-5 Brynäs IF
0-2, 0-1, 2-2
Kalmar HC 2-3 AIK
0-1, 1-1, 1-1

2024-03-01

IF Björklöven 5-0 Mora IK
2-0, 3-0, 0-0
Brynäs IF 5-1 Kalmar HC
2-1, 3-0, 0-0
Östersunds IK 5-3 Västerviks IK
2-2, 1-1, 2-0
BIK Karlskoga 5-1 Tingsryds AIF
2-0, 1-0, 2-1
Almtuna IS 2-1 Djurgårdens IF
1-0, 0-1, 1-0
AIK 5-2 Västerås IK
2-0, 1-1, 2-1

2024-03-02

Nybro Vikings IF 3-2 SO Södertälje SK
0-0, 1-1, 1-1, 0-0, 1-0
Västerås IK 2-3 SO Djurgårdens IF
1-1, 0-0, 1-1, 0-0, 0-1

2024-03-06

IF Björklöven 0-4 AIK
0-2, 0-2, 0-0
Brynäs IF 4-2 Västerviks IK
0-1, 2-1, 2-0
Mora IK 4-1 Västerås IK
1-0, 1-0, 2-1
Kalmar HC 5-1 Almtuna IS
1-0, 1-1, 3-0
Djurgårdens IF 8-2 Östersunds IK
2-2, 1-0, 5-0
Södertälje SK 3-2 OT Tingsryds AIF
1-0, 0-0, 1-2, 1-0
Nybro Vikings IF 1-2 BIK Karlskoga
0-0, 0-1, 1-1

2024-03-08

Östersunds IK 1-2 Södertälje SK
0-0, 1-2, 0-0
BIK Karlskoga 2-3 Mora IK
1-1, 0-0, 1-2
Västerås IK 0-4 Brynäs IF
0-2, 0-0, 0-2
AIK 3-4 OT Almtuna IS
3-0, 0-1, 0-2, 0-1
Västerviks IK 1-5 IF Björklöven
0-2, 1-1, 0-2
Tingsryds AIF 1-7 Nybro Vikings IF
1-2, 0-2, 0-3
Kalmar HC 1-4 Djurgårdens IF
0-2, 1-0, 0-2